Tefik Hyka, biznesmeni që i bënë atentat në Tiranë!

Një atentat me armë zjarri ka tronditur zonën pranë stadiumit ‘Selman Stërmasi’ në kryeqytet.

Tefik Hyka ka mbetur i plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Ai është qëlluar me plumb në kokë dhe pranë zemrës. 

Hyka ka qenë pronar i fabrikës së tullave në Vorë.

Ai ka qenë i shoqëruar nga një prej punonjëseve të tij në momentin e ngjarjes.

Ndërkohë mësohet se dy persona të dyshuar janë arrestuar nga policia.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Raporti i DASH, Berisha: Alarmante! Mafia e largimit të investitorëve të huaj

Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një mesazhi në faqen e tij...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.