Temperaturat do ulen këto ditë festashunnamed-1_1478068725-9553499

Pjesa më e madhe e vendit do të karakterizohet nga vranësira dhe intervale të shkurtra kthjellimesh me përjashtim të ekstremit verior dhe jugor ku do të ketë vranësira dhe shira të dobët.

Gjatë pasdites si edhe në orët e mbrëmjes parashikohet largim i vranësirave dhe shirave duke bërë kështu që i gjithë vendi të jetë në ndikimin e kthjellimeve.

Temperaturat e ajrit do të pësojnë rënie në të dy vlerat ekstremale të ditës. Era do të fryjë mesatare në tokë dhe në det me 30 km/h nga drejtimi Juglindor duke bërë që në brigjet detare të gjenerohen dallgë 2 ballë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Janë regjistruar 4 milionë njerëz të vdekur për zgjedhjet presidenciale të 8 Nëntorit

Zgjedhjet janë një e drejtë e madhe në Shtetet e Bashkuara, pasi...
Read More