Tentohet të grabitet pika e këmbimit valutor, në kërkim autori

policia-tirane-vjedhje

Një pikë këmbimi valutor është tentuar të grabitet mbërmjen e djeshme në qytetin e Kavajës, por pa arritur të realizohet.

Rreth orës 18: 55 minuta të 10 marsit, në lagjen nr 2, dy persona ende të paidentifikuar kanë tentuar të vjedhin me dhunë xhiron ditore të këtij këmbimi valutor.

Nuk ka shumë detaje lidhur me këtë ngjarje ndërsa grupi hetimor po punon për identifikimin dhe arrestimin e autorëve.

Shkruar Nga
More from Revista User

Merrni “shtagat“ tuaja: Ushtrime për tërë trupin të cilat e kanë pushtuar botën!

POUND është sesioni i parë kardio i inspiruar nga loja argëtuese e...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.