Tentohet të grabitet pika e këmbimit valutor, në kërkim autori

policia-tirane-vjedhje

Një pikë këmbimi valutor është tentuar të grabitet mbërmjen e djeshme në qytetin e Kavajës, por pa arritur të realizohet.

Rreth orës 18: 55 minuta të 10 marsit, në lagjen nr 2, dy persona ende të paidentifikuar kanë tentuar të vjedhin me dhunë xhiron ditore të këtij këmbimi valutor.

Nuk ka shumë detaje lidhur me këtë ngjarje ndërsa grupi hetimor po punon për identifikimin dhe arrestimin e autorëve.

Shkruar Nga
More from Revista User

I dashuri u arrestua si bos kokaine, ja çfarë shkruan gazeta italiane për Viola Spiron

“Ajo nuk ka asnjë faj. Përpos faktit që është e bukur dhe...
Read More