“Tërmet”në pallatin mbretëror, shfaqen foto aspak të përshtatshme për mbretërore të Meghan 

Disa nga fotot me skena hot të Meghan Markle gjatë serive të CSI New Jork dhe me pistoletë në dorë gjatë një promovimi për seritë televizive “Fringe” janë publikuar së fundmi nga revista italiane e quajtur Chi.

Fotot po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale ndërsa përfaqësuesi i revistës thotë se qarkullojnë foto të artistes topless.

Gruaja e ardhshme princit Harry sigurisht që nuk ka frikë të flirtojë e veshur me të brendshme në skenat seksi në filmin e radhës.

Tashmë është e qartë pse bukuroshja ia ka marrë mendjen princit.

Harry më herët ka qënë i lidhur me Cressida Bonas, Chelsy Davy dhe Ellie Goulding, ndërsa Meghan ka qenë e martuar me producentin Trevor Engleson, por u divorcuan në 2013, pas dy vitesh martesë dhe 9 vitesh së bashku.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Thaçi reagon pas deklaratës së Haradinajt: Thirrjet për luftë dhe tragjedi, të hidhen në kosh

Presidneti i Kosovës, Hashim Thaçi ka reaguar ndaj deklaratës së kryeministrit Ramush...
Read More