The Weeknd dhe Bella Hadid sërish bashkëThe Weeknd dhe Bella Hadid duket se janë një hap para rregullimit të marrëdhënieve, veçanërisht së fundmi pasi po shijojnë dalje së bashku.

Dyshja janë parë në jug të Francës, në Kanë, duke dalë nga një ndejë.

Kanë kaluar me shumë se një vit që kur çifti ishin së bashku dhe duhet se kanë rinisur lidhjen e tyre romantike.

Në foto The Weekend dhe Bella duken mjaft të afërt, ndërsa më parë ata janë parë së bashku edhe në festivalin Coachella.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Katalonja, Puigdemont: Pavarësia nuk është e vetmja zgjidhje

  Ish-Presidenti i Katalonjës, Carles Puigdemont, duket i dorëzuar në betejën për...
Read More