Thellohet drama: Ajo vrau veten, babai i vdes nga zemra e thyerBëhet fjalë për dizajneren e ndjerë, Kate Spade.

Ajo vrau veten në banesën e saj në Nju Jork, 16 ditë më parë.

Kate Spade, një emër i njohur i modës, kishte vite që vuante nga depresioni dhe ankthi. Ajo thuhej se kishte edhe probleme martesore me të shoqin, Andy.

Spade vari veten, teksa e bija e vetme flinte pranë saj.

Por mësohet se edhe babai i saj ka ndërruar.

BBC raporton se 89-vjeçari Earl F. Brosnahan Jr. vdiq për shkak se nuk e përballoi humbjen e të bijës.

Familja tha se ai ishte në shëndet të keq dhe se kishte mbetur zemërthyer nga vdekja e Kate.

Babai i 55-vjeçares tha se pavarësisht se ajo vuante nga depresioni, nuk kishte shenja se do i jepte fund jetës.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Dua Lipa për herë të dytë krah ish të dashurit të Rita Orës

  Rita Ora dhe Dua Lipa duket se kanë një armiqësi të...
Read More