‘Thyhet’ rrjeti, Gigi dhe Bella pozojnë nudo

Ato fituan famë në Hollywood në të njëzetat e tyre, duke u bërë emra të rëndësishëm në botën e modës.

4-1

Picture 1 of 5

Dhe Gigi dhe Bella Hadid kanë treguar pse kanë tërë këtë famë, derisa kanë pozuar për Vogue të Britanisë.

Dyshja janë shfaqur bashkë në një foto, të dyja të zhveshura në imazhin bardh e zi.

Ato duken te mahnitshme me fizikun e tyre për zili.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shkrimet e Trumpit në Twitter mund ta dëmtojnë urdhrin e udhëtimit

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, është ballafaquar me kritika dhe...
Read More