‘Thyhet’ rrjeti, Gigi dhe Bella pozojnë nudoAto fituan famë në Hollywood në të njëzetat e tyre, duke u bërë emra të rëndësishëm në botën e modës.

4-1

Picture 1 of 5

Dhe Gigi dhe Bella Hadid kanë treguar pse kanë tërë këtë famë, derisa kanë pozuar për Vogue të Britanisë.

Dyshja janë shfaqur bashkë në një foto, të dyja të zhveshura në imazhin bardh e zi.

Ato duken te mahnitshme me fizikun e tyre për zili.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

’S’kuptoj perse njerëzit të bëjnë fresk…’’- Alketa Vejsiu i kthehet komentueses

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu pas mbylljes së sezonit televiziv në fund...
Read More