Tirana nën fishekzjarret e Natës së Vitit të Ri

Ashtu si çdo vit, Tirana dhe qytetarët e kryeqytetit e kanë pritur momentin e ndërrimit të viteve me festë dhe fishekzjarre.

9-1

Picture 1 of 15

Në qendrën e Tiranës dhe nën kujdesin e Bashkisë së kryeqytetit, atmosfera është ndezur nga fishekzjarrët dhe një spektakël i koordinuar piroteknik.
Shfaqja e fishekzjarrëve nuk ka nevojë për koment. Ja pamje nga dy kënde të ndryshme të Tiranës.

Shkruar Nga
More from Revista User

Rrihet me dru punonjësi i ALUIZNI-it në Elbasan, ndalohet autori

Një punonjës i ALUIZNI-it në Elbasan, M.Ç. 60 vjeç është rrahur për...
Read More