Tiranë, babai godet me thikë të birin

Një sherr në familje gati sa nuk ka përfunduar në tragjedi. Mbrëmjen e djeshme rreth orës 20:35 në rrugën “Behlul Hatibi” në Tiranë, 57 vjeçari Bujar Çika ka qëlluar me thikë djalin e tij 20 vjeç.

Policia thotë se në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë dhe ambulanca. Sipas uniformave blu shkak është bërë një konflikti për motive të dobëta në banesën e tyre.

Në pranga është vënë 57-vjeçari ndërsa i biri ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Shkruar Nga
More from Revista User

Sulmet ajrore ruse në Siri kanë vrarë 35,000 rebelë

Sulmet ajrore ruse në Siri kanë varë 35,000 luftëtarë rebelë, dhe kanë...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.