Tiranë, i riu hidhet nga kati i 6 për herë të dytë, shpëton mrekullishthedhja

Një djalë i ri është hedhur nga kati i 6 i pallatit ku ai banon, tek zona e ish-fushës së aviacionit në Tiranë.

27-vjeçari ka rënë në tendën e një ballkoni në katin e dytë dhe ka shpëtuar mrekullisht.

Ai është dërguar në spital në gjendje të rëndë.

Syri.net mëson se djali i ri është hedhur edhe një herë tjetër nga ballkoni i shtëpisë së tij, duke pësuar dëmtime në gjymtyrët e poshtë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Netanjahu kërcënon Iranin: E njihni këtë? Mos na vini në provë

Kryeministri izraelit, Benjamin Netanjahu, u shfaq me copën e një droni në...
Read More