Tiranë, i riu hidhet nga kati i 6 për herë të dytë, shpëton mrekullisht

hedhja

Një djalë i ri është hedhur nga kati i 6 i pallatit ku ai banon, tek zona e ish-fushës së aviacionit në Tiranë.

27-vjeçari ka rënë në tendën e një ballkoni në katin e dytë dhe ka shpëtuar mrekullisht.

Ai është dërguar në spital në gjendje të rëndë.

Syri.net mëson se djali i ri është hedhur edhe një herë tjetër nga ballkoni i shtëpisë së tij, duke pësuar dëmtime në gjymtyrët e poshtë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Çfarë mund t’ju ndodhë këtë Krishtlindje sipas shenjës së horoskopit

Çfarë mund t’ju ndodhë këtë Krishtlindje sipas shenjës së horoskopit? [ngg_images source="galleries"...
Read More