Tiranë, shkrumbohet një apartament në katin e katërt

zjarr

Flakët kanë shpërthyer në një apartament në katin e katërt në rrugën ‘Karl Gega’ në Tiranë. Raportimi u bë në orën 09:30 minuta.

Shkak dyshohet të ketë qenë një bombol gazi. Flakët janë vënë nën kontroll dhe ka pasur vetëm dëme matieriale. Në vendngjarje janë forcat e policisë dhe zjarrfikësit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ndiqni këta pesë hapa dhe bëhuni njeriu më me fat në botë

Mund të keni fat nëse do hiqni dorë nga ankesat dhe do...
Read More