Tiranë, shkrumbohet një apartament në katin e katërtzjarr

Flakët kanë shpërthyer në një apartament në katin e katërt në rrugën ‘Karl Gega’ në Tiranë. Raportimi u bë në orën 09:30 minuta.

Shkak dyshohet të ketë qenë një bombol gazi. Flakët janë vënë nën kontroll dhe ka pasur vetëm dëme matieriale. Në vendngjarje janë forcat e policisë dhe zjarrfikësit.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Lajm i mirë për pensionistët, ja sa shpërblim do të marrin në fundvit. Kategoritë e tjera që përfitojnë

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka dhënë një lajm të mirë për...
Read More