Tjetër sukses për Rita Orën

Në festivalin e BBC Music’s Biggest Weekend nuk mund të mungonte këngëtarja shqiptare, Rita Ora.

Bukuroshja shqiptare shoqërohet nga emra të mëdhenj të muzikës si Liam Payne, Sam Smith. Ed Sheeran, Taylor Swift Camilla Cabello, Stefflon Don, Mabel, Sigrid, 30 Seconds to Mars dhe George Ezra.

Eventi i organizuar nga Radio 1, 1Xtra dhe Asian Network në Swansea, do të mbahet në datat 26 dhe 27 maj në Singleton Park.

Pjesë e listës do të jenë edhe emra të tjerë të njohur të muzikës së huaj.

Shkruar Nga
More from Revista User

E dini që William dhe Harry kanë motër e vëlla, përse akush nuk flet për ta?

Tom Parker Bowles dhe Laura Lopes janë dy prej emrave ndoshta më...
Read More