Top 10 fshatrat më të bukur në Shqipëri

1.Thethi

Picture 1 of 10

Nëse kërkoni të kaloni pushimet të qeta, relaksuese e plot të papritura, natyrisht vendin ideal do ta gjenit në një nga 10 fshatrat që po ju propozojmë. Natyra e mrekullueshme, ajri i pastër, ushqimi karakteristik, shtëpitë e bukura, mikpritja dhe larmia mbresëlënëse e mjediseve fshatarore do t’ju shoqërojnë kudo në këto fshatra anembanë Shqipërisë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shpëtohen mbi 2 mijë migrantë në Detin Mesdhe

Ekipet e shpëtimit kanë shpëtuar 2,121 migrantë në Detin Mesdhe dhe po...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *