Top 10 fshatrat më të bukur në Shqipëri2.Voskopoja

Picture 2 of 10

Nëse kërkoni të kaloni pushimet të qeta, relaksuese e plot të papritura, natyrisht vendin ideal do ta gjenit në një nga 10 fshatrat që po ju propozojmë. Natyra e mrekullueshme, ajri i pastër, ushqimi karakteristik, shtëpitë e bukura, mikpritja dhe larmia mbresëlënëse e mjediseve fshatarore do t’ju shoqërojnë kudo në këto fshatra anembanë Shqipërisë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

“Qejfharami”, një formë e re teatri në Cirkun Kombëtar

Drama satirike “Qejfharami” vjen mbrëmjen e së dielës në Cirkun Kombëtar. Regjisori...
Read More