Trageti Ancona-Durrës në mes të detit, pëson difekt

Një trageti i linjës Ancona-Durrës ka pësuar një defekt në motor duke mbetur i bllokuar në det.

Defekti ndodhi gjatë kohës që trageti ishte në ujërat italiane. Raportohet se aktualisht ai po lundron me shpejtësi të reduktuar. Trageti është nisur mbrëmë në orën 19:00 dhe duhet të mbërrinte në Durrës ditën e sotme në mbrëmje.

Si pasojë e defektit, ai parashikohet të mbërrijë ditën e nesërme në mëngjes.

Shkruar Nga
More from Revista User

Nëndetësja luksoze e shëtitjes në fund të oqeanit

Nëse jeni shumë i pasur dhe adhuroni thellësitë e oqeanit, atëherë keni...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.