Tragjedi në Tiranë, dy fëmijë mbyten në lumin Erzen

lum

Një tragjedi është shënuar dje në Tiranë. Dy fëmijë të moshës 10 dhe 11 vjeç janë mbytur në Lumin Erzen.

Policia bën të ditur se fëmijët kanë qenë duke u larë në lumin Erzen, pranë urës në fshatin Mënik.

Një telefonatë e mbërritur në orën 12:20 në numrin e emergjencave 112 njoftoi për dramën e ndodhur mesditën e djeshme

Shkruar Nga
More from Revista User

Gruaja e Michael Buble rrëfen muajt e vështirë, kur i vogli i tyre luftonte me kancerin

Bashkëshortja e këngëtarit Michael Buble, ka përshkruar momentet e vështira që ka...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *