Tragjedia, ekspertiza mjeko-ligjore: Tre fëmijët ishin karbonizuarEkspertiza mjeko-ligjore ka nxjerrë rezultatet e shkakut të vdekjes së tre fëmijëve 3-vjeçarë në Romanat të Durrësit.

Sipas ekspertizës, trinjakët ishin karbonizuar tërësisht. Kjo ka sjellë edhe vdekjen e tyre të menjëhershme.

Tre të miturit u dogjën duke luajtur me shkrepse, pasi morën flakë perdet e banesës. Ata ndodheshin vetëm në shtëpi atë moment, pasi prindërit kishin dalë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Çizmet e Marina Vjollcës më shtrenjtë se një veturë!

Prezantuesja Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj Getoar Selimi po e bëjnë...
Read More