Tragjike në Tiranë, djali i ri i jep fund jetës duke u hedhur nga ballkoni

Një 30-vjeçar, banues në Sauk është hedhur nga ballkoni në katin e dytë të banesën ku jetonte dhe ka gjetur vdekjen.

Ai është identifikuar si Ramiz H., 30 vjeç. Familjarët e kanë dërguar me urgjencë në spital, por për shkak të hemorragjive të brendshme, ai ka humbur jetën.

Rastet e vetëvrasjes po shtohen në vendin tonë.

Vetëm pak ditë më parë në Fier u vetëvra një djalë vetëm 20 vjeç.

Shkruar Nga
More from Revista User

Gjykata Evropiane dënon legjislacionin e Rusisë për homoseksualët

Ligji "propaganda homoseksuale" i Rusisë është diskriminues dhe inkurajon homofobinë, ka vendosur...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *