Tragjike në Vlorë, adoleshenti mbytet në det

Një 15-vjeçar ka gjetur vdekjen ditën e sotme teksa ishte me pushime në Vlorë.

Adoleshenti emri i të cilit nuk dihet ende, është mbytur në plazhin e Marinës.

Trupi i tij është gjetur nga pushuesit e tjerë të cilët e nisën menjëherë drejt spitalit, por fatkeqësisht ai ndërroi jetë rrugës.

Policia ka mbërritur në vendngjarje.

Shkruar Nga
More from Revista User

Erdogan: Akuza për spiunazh dhe kërcënime Gjermanisë

Turqia i pëmbahet kursit të saj të ashpër ndaj Berlinit. Gati tri...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.