Transformohet Albana Osmani, shihni look-un e ri

Ajo është një nga moderatoret më të dashura shqiptare që ka preferuar të qëndrojë e njëjta me kalimin e kohës.

Albana Osmani 1

Picture 1 of 2

Albana Osmani rrallë herë ka guxuar të eksperimentojë me flokët e saj. Gjithmonë me flokë të gjata e të errëta. Këtë herë Albana na shfaqet kaçurrelse.

Ajo do të shfaqet me pamjen e transformuar në emisioni e Top Show ku ka zbuluar dhe të ftuarën e radhës. Ajo ka postuar foto krah këngëtares Miriam Cani e cila së fundmi ka publikuar këngën më të re ‘Meteor’.

Mund të themi se me modelin e ri të flokëve moderatorja duket më e ëmbël dhe si gjithmonë nuk mungon buzëqeshja e saj.

Shkruar Nga
More from Revista User

Birrë apo verë? Të preferuarën sipas horoskopit

Zbuloni sipas shenjës tuaj zodiakale nëse jeni dashamirës ndaj një gote birre...
Read More