Trendet më aktuale të grimit verorTeni Panosian është bërë shumë e njohur në rrjetet sociale për shkak të grimit unik.

 

grim 1

Picture 1 of 4

 

Për dallim nga grimet e rënduara dhe aspak atraktive që po na rastis t’i shohim kohëve të fundit, ajo sjellë versione tejet të bukura dhe origjinale të cilat lehtësisht mund t’i krijoni.

Teni, e cila fillimisht u bë shumë e njohur për shkak të ngjashmërisë me Kim Kadashian dhe Nicole Scherzinger, tashmë ka marrë një numër tejet të madh të ndjekësve në rrjetet sociale për shkak të profesionalizmit në artin e grimimit.

Më poshtë mund të shihni disa nga dukjet që ajo i krijon dhe të inspiroheni prej tyre si dhe videon e cila është konsideruar ndër më të bukurat ndonjëherë kur bije fjala për grimin veror.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Moti soti deri në minus 11 gradë

I ftohti i acartë do të dominojë të gjithë vendit sot. Meteorologët...
Read More