Tri bukuritë shqiptare që nuk patën nevojë për ndërhyrje!

Janë ndër femrat më të bukura dhe më të komentuara shqiptare, madje ato kanë edhe një të përbashkët, që të trija nëpër vite janë kurorëzuar me çmimin miss.

4-1

Picture 1 of 4

E kur ato bëhen bashkë nuk ka se si të mos del edhe fotografia e bukur.

Valbona Selimllari, Adrola Dushi e Kristina Baki kanë postuar një fotografi në rrjetin social Instagram.

Natyrale, pa operacione plastike e të thjeshta ato edhe një herë dëshmojnë që janë sinonim i së bukurës.

Shkruar Nga
More from Revista User

Polumbarët e RENEA-s, kërkime në Lumin Buna për gjetjen e trupit të 70-vjeçarit të zhdukur

Policia e Shkodrës dhe polumbarë të RENEA-s kanë zhvilluar gjatë ditës së...
Read More