Tristan ia dedikon një shkrim Khloe-t

Khloe Kardashian kishte një moment të madh dje kur konfirmoi lajmin për shtatzëninë e saj me Tristan Thompson.

3-1

Picture 1 of 3

Ajo publikoi një foto të barklut të saj në rritje, në të cilën duken edhe duart e Tristan.

E ky i fundit më pas ia dedikoi një shkrim të dashurës së tij, e qe emocionoi të githë.

“Dashuria ime. Faleminderit që më ke lejuar të jem pjesë e udhëtimit tënd dhe të bëhem pjesë e jetës tende atë ditë në hotelin “Bel Air”. Një nga momentet më të mira të jetës sime. Jam shumë i lumtur që jam pjesë e këtij udhëtimi dhe krijimin e engjëllit që vjen nga ai lartë. Çdo ditë e falënderoj që na ka bërë bashkë. Të dua shumë dhe e di që engjëlli ynë e ndjenë dashurinë tonë dhe do ta dijë që nëna dhe babi do ta duan pa kusht përgjithmonë, amen” ka shkruar Tristan.

Shkruar Nga
More from Revista User

Koha e lindjes është vendimtare: Çfarë flet për ty dhe karakterin tënd?

A keni lindur në mëngjes, pasdite apo në mbrëmje? Koha e saktë...
Read More