Tronditet bota, nuk janë legjenda por të vërtetë …

Deri më sot Dragonjtë kanë ekzistuar vetëm në librat fantastiko-shkencorë dhe në filma, të cilat janë krijesa mistike që mund të fluturojnë dhe nxjerrin zjarr nga goja.

Por besojeni ose jo një krijesë e tillë është filmuar në kufirin mes Laosit dhe Kinës.

Ekspertët theksojnë se këto krijesa kanë ekzistuar para 600 milionë vjetësh dhe tashmë ato mund të kenë dalë sërish në skenë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Aksident në aksin Shkodër- Velipojë, 2 të plagosur në gjendje të rëndë

Një tjetër aksident ka ndodhur në aksin Shkodër-Velipojë ditën e sotme. Dy...
Read More