Tronditet ylli britanik, i dashuri e tradhtoi me 15 gra gjatë lidhjes

Ata kanë pasur një marrëdhënie të bukur, por u ndanë me të mirë në dhjetor.

7-1

Picture 1 of 5

Por Chloe Crowhurst, ylli i “Love Island’s”, ka akuzuar ish-të dashurin e saj, Jon Clark, 28 vjeçar, se e ka mashtruar atë gjatë gjithë lidhjes së tyre, duke pohuar se ai ka fjetur me 15 gra.

21-vjeçarja bëri pretendimet tronditëse për yllin e TOWIE në një seri postimesh në Twitter të enjten, dhe madje fansat i la të kuptohet ka ‘shumë më tepër’ për të treguar për këtë histori.

Shkruar Nga
More from Revista User

Të pakën gjashtë nxënës të vdekur nga orteku në Japoni

Të paktën gjashtë nxënës të shkollave të mesme japoneze kanë vdekur si...
Read More