Trump: Asnjë politikan në histori nuk është trajtuar më keqTrump-100-ditë

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, deklaroi se asnjë politikan në histori nuk është trajtuar më keq, apo në mënyrë të padrejtë se sa ai.

Duke folur në Akademinë e rojës bregdetare të SHBA-ve, Trump tha se edhe pse gjërat nuk janë gjithmonë fer, “ju duhet të ngritni kokën dhe të luftoni”.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Lezhë, digjet gjatë natës makina e 36-vjeçares

Burime nga policia Lezhë bëjnë me dije se: Gjatë natës ka marrë...
Read More