Trump dëshiron që muri me Meksikën të ketë panele solare

Presidenti amerikan, Donald Trump ka deklaruar se dëshiron që muri me Meksikën të jetë i tejdukshëm dhe të vendosen panele solare, transmetojnë mediat amerikane.

Duke shpjeguar idenë e tij për pamjen e murit, Trump u tha mediave se nuk bën shaka kur flet për panelet solare, pasi që me këtë mundësohet që potencialisht të mbulohet një pjesë e shpenzimeve, transmeton CNBC.

Shkruar Nga
More from Revista User

Patëllxhanët, përbërësi i cili mund ta menaxhoni peshën tuaj shumë lehtë

Menaxhoni peshën tuaj duke konsumuar patëllxhanë, të cilët janë të pasur me...
Read More