Trump do të bisedojë në telefon me presidentin palestinezdonald-trump

Lideri palestinez Mahmud Abas do të bisedojë në telefon me presidentin e SHBA-ve, transmeton AP, duek theksuar se ky do të jetë kontakti i tyre i parë që nga marrja e detyrës nga ana e presidentit Donald Trump në muajin janar.

Paralajmërimin për bisedë telefonike ndërmjet Abas dhe Trump e ka bërë të ditur Shtëpia e Bardhë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Dembele por fantastike, panda e vetme në botë bardh e kafe

I braktisur nga nëna e tij dhe i “ngacmuar” nga shokët panda...
Read More