Trump i pastron zbokthin nga xhaketa presidentit francez!Sa shumë detaje ka prodhuar vizita e presidentit francez, Emmanuel Macron në SHBA.

Një prej tyre, që po bën xhiron e rrjetit, është video e momentit kur presidenti Trump i pastron zbokthin nga xhaketa homologut francez.

“Kemi një marrëdhënie speciale, ndaj po ia pastroj zbokthin,” tha Trump.

“Duhet ta bëjmë perfekt- ai është perfekt,” tha Trump.

Mediat thonë se marrëdhënia mes Trump dhe Macron dukej shumë e ngrohtë.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Alec Baldwin bëhet baba për herë të pestë

  Një yll i Hollivudit, aktori 60-vjeçar Alec Baldwin dhe bashkëshortja 36-vjeçare,...
Read More