Trump për këngëtaren Madona: Është e shpifurPresidenti i SHBA-së Donald Trump flet me një gjuhë urrejtjeje për Madonën “armiken e tij”.

Në një intervistë për “Fox” Trump tha për Madonën se ishte “e shpifur”

“Sinqerisht është e shpifur. Ka dëmtuar kauzën” tha Trump duke iu referuar pozicionit që Madona mbajti gjatë marshimit të grave një ditë pas përurimit të tij si president i SHBA-së.

Madona ishte e pranishme, mes 500 protestuesve, ku këndoi përpara audiences së gjerë kundër Trump­‑it.

Ikona e muzikës gjithashtu tha para turmës në Washington: “Jam tmerrësisht e zemëruar dhe mendoj shpesh të hedh në erë Shtëpinë e Bardhë. Por kjo nuk do ndryshoj asgjë. Nuk mund të biem në dëshpërim”.

trump-madonna-1

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Donald Trump dëgjon “lutjet” e popullit: I hapur për legalizimin e emigrantëve

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, në fjalimin e...
Read More