Trump: Putin është vrasës, por edhe Amerika është e tillëtrump-putin-1024

Presidenti i SHBA-ve, Donald J. Trump, ka bërë një deklaratë bombastike, gjatë një interviste me Bill O’Reilly. Trump tha se presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, është një vrasës, duke shtuar se dhe Amerika është e tillë.

Fox Neës Channel ka publikuar një pjesë të shkurtër të intervistës, e cila do të shfaqet sot në Super Boël. Trump thotë se respekton Putinin, edhe pse është shprehur se,“ai është një vrasës. Putin është një vrasës”.

“Ka shumë vrasës. Ne kemi një numër të madh të vrasësve. Çfarë, mendoni që shteti jonë është aq i pafajshëm?”, shtoi ai.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Arrestohet shqiptari me 105 kg marijuane në makinë. Emri

Policia e qytetit të Bolonjës ka arrestuar shtetasin shqiptar Rinardi Haxhiaj 35...
Read More