Trump takon Vuçiqin në shtatorPresidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq do të takojë homologun amerikan, Donald Trump në shtator të këtij viti.

Sipas burimeve të gazete serbe në këtë takim do të marrë pjesë edhe zëvendëspresidenti, Mike Pence.

Data e mbajtjes së këtij takimi, mund të jetë 20 shtatori, por që nuk përmendet vendi se ku do ta takohen Trump dhe Vuçiq.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Hakerët vjedhin 6 milionë dollarë në Rusi

Disa hakerë kanë arritur që të vjedhin 339.5 milionë rubla (apo 6...
Read More