Trump takon Vuçiqin në shtator

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq do të takojë homologun amerikan, Donald Trump në shtator të këtij viti.

Sipas burimeve të gazete serbe në këtë takim do të marrë pjesë edhe zëvendëspresidenti, Mike Pence.

Data e mbajtjes së këtij takimi, mund të jetë 20 shtatori, por që nuk përmendet vendi se ku do ta takohen Trump dhe Vuçiq.

Shkruar Nga
More from Revista User

Gjimnazisti në Shkodër përfundon në pranga, kapet në oborrin e shkollës me “Zastava” në brez

Një gjimnazist në Shkodër ka përfunduar në prangat e policisë pasi u...
Read More