Tuna, thjeshtë fantastike në fotografinë e funditDitë më parë ajo mblodhi miq e familjar, për t’ia festuar ditëlindjen e parë djalit të saj, Tianit teksa u shfaq plot stil e bukuri.

2-1

Picture 1 of 2

Por së fundmi ajo shfaqet si kurrë më parë në një fotografi të postuar në llogarinë Instagram.

Me një palë komplete verore, ajo duket thjeshtë fantastike, teksa vë në pah edhe linjat trupore.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Nga përmbytjet në Japoni, 18 të vdekur 27 të zhdukur

Së paku 18 persona kanë vdekur dhe 27 konsiderohen të zhdukur nga...
Read More