Turjan Hyska i rikthehet muzikës, këngë kushtuar “dashurisë së vjetër”

Pavarësisht se për shumë kohë e kemi parë në rolin e moderatorit dhe edeatorit të disa programeve të ndryshme Turjan Hyska i kthehet pasionit të vjetër.

Prezantimi i tij i parë me publikun ishte muzika dhe pas një periudhe të gjatë pauze ai vendos të rikthehet. Projekti më i fundit që Hyska sjell është një këngë kushtuar dashurisë së vjetër me titullin “Nokia e vjetër”.

Shkruar Nga
More from Revista User

“Rita e frikësuar, përjeton makthe”

Ajo përjetoi një grabitje në 2015, kur dikush hyri në shtëpinë e...
Read More