Tyra Banks ndan foto të rralla të djalit në Instagram dhe të gjithë mahniten!

Tyra Banks është e njohur për thëniet e saj të paparashikueshme në televizion. Megjithatë, në janar 2016, ajo bëri një njoftim në lidhje me jetën e saj personale duke njoftuar se ajo dhe partneri i saj i vjetër, Erik Asla, ishin bërë prindër.

Tyra Banks 1

Picture 1 of 20

Çifti mirëpriti një djalë. Lajmi doli publikisht përmes një postimi në Instagram të një kapeleje foshnjeje. Pas një viti e gjysmë Tyra ndau dy fotografi të djalit të saj përsëri në Instagram.

Supermodelja vendosi t’i ndajë me ndjekësit e saj dy foto të përditësuara të York, djalit të saj, në nder të Ditës së Babait. Nga fotot duket qartë që York, 18 muajsh, i ka ngjarë tërësisht Tyra-s.

Sytë e mrekullueshëm të York morën më së shumti lëvdata nga ndjekësit e Banks duke vënë në dukje se mikpritësja e Next Top Model Amerika kishte mësuar tashmë djalin e saj se si të buzëqeshë me të vërtetë me sytë e tij. Siç e ka komentuar një individ, “Si e mësuat atë djalë që të buzëqeshte me sy që tani?”

Një tjetër shtoi: “Unë shoh ato sytë e ashpër, si nëna si biri.” Ndërsa dikush tjetër tha, “Ai është i bukur, duket sikur ti – E dija se sytë e tij do të ishin blu!” Një madje bërtiste: “UAU AI ËSHTË NJË MODEL TASHMË ?! ”

Banks e përshkruan fotografinë e mrekullueshme me: “Për të gjithë baballarët mahnitës që i duan pafundësisht fëmijët e tyre si babi im dhe baba im … GËZUAR DITËN E BABAIT! – York “.

Tyra kishte pranuar më parë se djali i saj kishte trashëguar sytë e saj të famshëm duke shkruar kur e njoftoi për herë të parë mbërritjen e tij: “Dhurata më e mirë që ne punuam dhe u lutëm kaq shumë për të është më në fund këtu.” Ajo vazhdoi: “Ai ka gishtat dhe sytë e mi, gojën dhe mjekrën e babait Erik. Ndërsa e falënderojmë engjëllin e një gruaje që mbante fëmijën tonë të mrekullisë, ne lutemi për këdo që lufton për të arritur këtë moment historik të lumtur “.

Eshtë e panevojshme të thuhet, York Banks Asla ndoshta do të jetë në gjurmët e nënës së tij modele në të ardhmen….

Shkruar Nga
More from Revista User

Tendenca e re e tortave të dasmës

Kohët kur tortat e dasmës duhet të ishin të bardha dhe krem...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.