U gjet i vrarë dhe hedhur në përrua, zbulohet e shkuara problematike e viktimës

kufoma-policia

Dashamir Zeneli u gjet sot i vrarë dhe i hedhur në një përrua në fshatin Kuç të Vlorës, por ai nuk është emër krejtësisht i panjohur për forcat e rendit. Vetëm pak muaj më parë ai u arrestua nga Policia e Vlorës, pasi kishte kërcënuar me armë një bashkëfshatarin e tij në qendër të fshatit pasi kishin konsumuar pije alkoolike.

Sipas policisë, Zeneli ishte konfliktuar me 44-vjeçarin V.L nga i njëjti fshati dhe më pas i kishte drejtuar automatikun. Pas kontrollit, policia i sekuestroi dy automatikë dhe dy krehër me fishekë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Eliona Pitarka provokuese në rrugët e Tiranës: Jam femër toksike si cigarja

Aktorja e spektaklit të humorit “Apartamenti 2 XL”, Eliona Pitarka, ka realizuar...
Read More