U sha dhe u kritikua shumë për fotot nudo, por Klaudia Pepa sapo fitoi çmimin ndërkombëtarAjo është një nga balerinat më të famshme shqiptare, e cila tashmë po korr sukses edhe jashtë vendit. Është pikërisht Kaludia Pepa, e cila një vit më parë erdhi në qendër të vëmendjes së publikut për divorcin nga Albi Nako dhe nga seti i saj fotografik, ku shfaqej tërësisht nudo.

4-7

Picture 1 of 3

Ishin të shumta reagimet e njerëzve rreth këtyre fotove, ku shumë e kritikonin për daljen e saj pa rroba veshur.

Por tani Klaudia ka ndarë në profilin e saj në rrjetin social “Instagram” një lajm që nuk pritej nga fansat. Ajo ka bërë të ditur se fotografitë e saj nudo, të shkrepura nga fotografi Renuar Locaj, janë vlerësuar me çmimin gold në konkursin e fotografisë “Pix De La Photographie Paris” realizuar në Francë.

Balerina e famshme ka publikuar foto të certifikatës që ka fituar fotografi dhe e ka shoqëruar me emoji ku duartroket.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Ermal Meta flet shqip e ka një mesazh për median shqiptare: Po gaboni rëndë …

Ermal Meta flet shqip. Këtë herë ka folur në gjuhën e tij,...
Read More