Unikkatil vjen me këngë solo

Reperi i famshëm shqiptar Unikkatil do të sjellë këngën e tij më të re vetëm pas pak ditësh.

1-7

Picture 1 of 2

Faqja e tij zyrtare në Facebook ka njoftuar se Unikkatil do të vije me këngën e re me 10 prill.

E veçanta kësaj here është se reperi në këtë këngë është solo dhe jo në bashkëpunim me dikë nga grupi.

Kjo është kënga e dytë e Unikkatil brenda një kohe shumë të shkurtër.

Ai me 22 mars publikoi “A Pe Sheh” me Milot dhe Don Phenom.

Kjo këngë tashmë ka arritur rreth dy milionë klikime në Youtube.

Shkruar Nga
More from Revista User

Vrau gruan gjyqtare, flet vëllai i autorit: S’e ndaloja dot ngjarjen, ia kthyen fëmijët kundër

Vrasja nuk justifikohet. Ne e kemi kokën të ulur për atë që...
Read More