Ups! Pse era e ‘kap’ gjithmonë me fustanin e Dukeshës Kate?Nuk janë të pakta ato raste kur gruaja e Princit anglez William, Dukesha Kate Middleton, bërhet objekt diskutimi por edhe pozash gazmore ose ngacmuese, këto të shkaktuara më së shumti prej erës…

Janë pikërisht fustanet e saj të bukura por dhe të lehta që bëhen një ‘objekt loje’ i erës, por kjo gjë nuk u shpëton paparazëve që e vënë në jo pak raste në siklet Dukeshën e ‘gjorë’.

Dukesha e Cambridge, Kate, apo ajo që pritet të jetë edhe mbretëresha e ardhshme e Britanisë, duket se ka probleme pikërisht me fustanet e saj: I qëndrojnë gjithmonë të ngritur.

Ndoshta është momenti që bashkëshortja e princit William të ndërrojë rrobaqepës, ose garderobën e saj… ose ndoshta duhet të zgjedhë motin e përshtatshëm për t’u shfaqur në publik.24-224244242124441212442424124124124241244452412424241kateok-1

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

‘Dosjet’, Gumeni: Kemi dështuar, s’kemi verifikuar asnjë zyrtar

Daut Gumeni, anëtar i Autoritetit Për Hapjen e Dokumenteve të Sigurimit të...
Read More