Urimet e vipave shqiptarë për 104 – vjetorin e Pavarësisë

1186877_399412563515113_180055745_n

Sot data shënon 29 nëntor dhe Shqipëria feston 104 vjetorin e Pavarësisë së saj.

Të gjithë shqiptarët kanë uruar në mbarë botën këtë ditë të shënuar për vendin tonë. Edhe artistët dhe personazhet e njohura shqiptarë i janë bashkuar këtyre urimeve në rrjetet sociale.

Disa prej tyre:

Miriam Cani: Gezuar Shqiperia ime per plot 104 vite Pavaresi! Sot eshte dita me e bukur e vitit.

Alban Skënderaj: Mirëmëngjes Shqipëri! Sot Ameli u zgjua 1 vjeç ndërsa to plot 104! Ne urojmë me zemër që ajo të jetojë një jetë të lumtur e një ditë, si ty të festojë 104 vjetorin e saj, ndërsa ti të jetosh në përjetësi. Gëzuar të gjithë shqiptarëve!

Flori Mumajesi: Gezuar Shqiperi!

Noizy: Shqipni Te dua shum se ma dhe emrin SHQIPTAR! Urime 104 Vjetori i Pavaresisë Shqiperi.

Bleona: Gëzuar Pavarësinë Shqipëria ime!

Rita Ora ka festuar me shenjën e Shqiponjës!

Blerim Destani: Gëzuar 28 Nëntori Shqiptari!

Granit Xhaka: Shqipëtarë kudo që ndodheni, anembanë botës Gëzuar ditën e flamurit!

Lorik Cana ka zgjedhur një foto mjaft domethënëse ku shihet flamuri kuqezi me një foto të Skënderbeut në mes.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kapet adoleshenti, i shkoi të miturës në shtëpi dhe tentoi të kryente marrëdhënie me të

Një adoleshent është ndaluar në Vlorë, pasi është kapur në flagrancë duke...
Read More