Urimet e vipave shqiptarë për 104 – vjetorin e Pavarësisë1186877_399412563515113_180055745_n

Sot data shënon 29 nëntor dhe Shqipëria feston 104 vjetorin e Pavarësisë së saj.

Të gjithë shqiptarët kanë uruar në mbarë botën këtë ditë të shënuar për vendin tonë. Edhe artistët dhe personazhet e njohura shqiptarë i janë bashkuar këtyre urimeve në rrjetet sociale.

Disa prej tyre:

Miriam Cani: Gezuar Shqiperia ime per plot 104 vite Pavaresi! Sot eshte dita me e bukur e vitit.

Alban Skënderaj: Mirëmëngjes Shqipëri! Sot Ameli u zgjua 1 vjeç ndërsa to plot 104! Ne urojmë me zemër që ajo të jetojë një jetë të lumtur e një ditë, si ty të festojë 104 vjetorin e saj, ndërsa ti të jetosh në përjetësi. Gëzuar të gjithë shqiptarëve!

Flori Mumajesi: Gezuar Shqiperi!

Noizy: Shqipni Te dua shum se ma dhe emrin SHQIPTAR! Urime 104 Vjetori i Pavaresisë Shqiperi.

Bleona: Gëzuar Pavarësinë Shqipëria ime!

Rita Ora ka festuar me shenjën e Shqiponjës!

Blerim Destani: Gëzuar 28 Nëntori Shqiptari!

Granit Xhaka: Shqipëtarë kudo që ndodheni, anembanë botës Gëzuar ditën e flamurit!

Lorik Cana ka zgjedhur një foto mjaft domethënëse ku shihet flamuri kuqezi me një foto të Skënderbeut në mes.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Pesë rregulla të reja të larjes së flokëve

Për të patur flokë të gjatë sa më të shëndoshë e të...
Read More