Urimet tejet emocionuese të Mozzikut dhe Loredanës për njëri-tjetrinMozzik dhe Loredana më të dashuruar se kurrë Ndonëse u përfolën shumë në media, ata deri vonë nuk e pranuan lidhjen e tyre.

8-3

Picture 1 of 3

Madje Loredana Zefi në një intervistë në “Fol Shqip, në RTV 21, për reperin Mozzik thoshte se e kishte “djalë të hallës”, natyrisht me humor. Por asgjë nuk mbeti pa u zbuluar dhe zogjtë u zunë. Jo rrallë shprehen dashurinë për njëri – tjetrin, ndonjëherë me fjalë të koduara e ndonjëherë hapur.

Por me hapur dhe ndjeshëm së sot nuk e bënë me parë. Ata kanë postuar fotografinë e njëjtë në Instagram, ndonëse mesazhet e ndryshme.

“Urime Alarmi jem, urime dosti jem, urime pllumi jem ♥? Urime Shën Valentini !”, ka shkruar Mozzik. Kurse jo më pak emocionue

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Japonia reagon pas hedhjes së raketës nga Koreja e Veriut, Trump: Keni 100 % mbështejte nga SHBA

Kryeministri i Japonisë Shinzo Abe dënoi lëshimin më të fundit të një...
Read More