Ushqimi në një spital japonez bëhet hit, njerëzit lëndohen…Kështu siç e lexuat. Tani ëndrra e njerëzve është të ushqehen si kjo grua që i la të gjithë të trullosur me fotot e ushqimeve që i ishin shërbyer në një spital japonez.

Ushqim 1

Picture 1 of 6

Ajo e lindi fëmijën në një maternitet në Japoni dhe vendosi të ndante në IMGUR ushqimet që i çuan në shtratin e lehonës. Nuk është ushqim spitali, është një spital-restorant ku njerëzit në rrjetet sociale po shkruajnë se do të shkonin me dëshirë.

Përveç orizit që përfshihet në secilin prej vakteve, pjatat e tjera janë ëndrra e çdo producenti televiziv kur vendos të marrë një shef kuzhine që të bëjë një emision gatimi.

Janë aq të shijshme sa mund ta ndjesh shijen vetëm duke i parë në foto. Si mund ta duash kaq shumë diçka së cilës nuk i di as emrin?

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Mobilizohet Britania, dërgon qindra ushtarë, tanke dhe armatim të rëndë në kufirin me Rusinë

Qindra ushtarë britanikë dhe tanke janë rrugës për në kufirin e Europës...
Read More