Vajza 6 vjeçe e Beckhamit, i dhuron atij dhuratë në vlerë 4.500 dollarësh

Harper Beckham ka befasuar babain me një dhuratë të shtrenjtë.

4-1

Picture 1 of 2

6 vjeçarja, Harper Beckham i dhuroi babait, David një kuti të verës nga marka “Louis Vuitton”, në vlerë 4.500 dollarësh me rastin e ditëlindjes së tij.

Vogëlushja ka hargjuar shumë nga xhepi i saj për të siguruar dhuratën për ditëlindjen e babait.

David ka treguar dhuratën ekstravagante që i erdhi nga vajza e saj, e cila ka vetëm 6 vjet.

Ish-kapiteni i Anglisë, Beckham, të mërkurën mbishi 43 vjet jetë dhe atë ditë mori edhe një befasi të madhe nga djali Brooklyn, i cili kishte ardhur posaqërisht për ditëlindjen e tij nga Nju Jorku.

Shkruar Nga
More from Revista User

Priyanka 20 milionëshe

Priyanka Chopra grumbulloi 20 milionë ndjekës në Instagram. [ngg_images source="galleries" container_ids="761" display_type="photocrati-nextgen_basic_imagebrowser"...
Read More