Vajza e deputetes shqiptare shfaqet tejet joshëse


Ada Deda është modelja më e re e zbuluar së fundmi.

6-4

Picture 1 of 4

Ajo është bërë e njohur me anë të disa fotosesioneve të saj për fotografë të njohur dhe profesionistë.

Padyshim që vajza e deputetes demokrate Albina Deda , është bërë një nga modelet më të lakmuara dhe të kërkuara në treg. Në fotosesionin e saj më të ri ajo na ka tërhequr më shumë vëmendjen me ndryshimin e llukut.

Këto pamje na tregojnë më së miri pozat tërheqëse dhe mjaft joshëse që Ada di të bëj.

Duhet përmendur që Ada përveç modelizmit, ajo ka filluar edhe studimet në degën e Gazetarisë, fushë kjo e cila i pëlqen shumë asaj.

Shkruar Nga
More from Revista User

Tjetër rast tronditës, 50-vjeçarja varet me shall në bodrumin e banesës

Pas ngjarjes së rëndë në Korçë, ku një 40-vjeçar vari dy fëmijët...
Read More