Vajza e Elsa Lilës në gjurmët e së ëmës, shikoni sa është rritur Evita!Prej vitesh këngëtarja e njohur shqiptare Elsa Lila jeton në Itali.

Ajo është gjithashtu nënë e vogëlushes Evita, e cila duket se po ecën në gjurmët e së ëmës.

Në një foto të publikuar në rrjete sociale nga daja i këngëtares, avokati Sajmir Visha, e shohim Evitën mjaft të rritur, tashmë një zonjushë të vërtetë.

Gjithashtu e vogla ka në dorë një violinë, çka tregon se ajo ka talent në muzikë, talent të cilin e ka trashëguar nga e ëma.

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Jennifer Lopez kaq mahnitëse me fotot e saj të fundit

Ylli i muzikës, kërcimit dhe aktrimit tregon se si ia del të...
Read More