Vajza e Eminemit një bukuroshe e rrallë

Vajza të cilën që të gjithë e pëlqenim si vajzë të vogël, tash është rritur dhe është bërë një zonjë e vërtetë.

Fotografia në të cilën Eminem shtrëngon Hailie ka plot 16 vjet.

Hailie Scott Mathers tani është 22 vjeçe, është studente ee psikologjis në Universitetin e Michigan.

Gjatë viteve të 90-ta, vajza e Eminem ishte pothujase edhe fokusi kryesor i karrieres së tij muzikore dhe subjekti i shumë këngëve të tij.

Shkruar Nga
More from Revista User

Turqia vret 932 kurdë dhe pjesëtarë të ISIS-it, kërcënon SHBA-të

Ka hyrë në ditën e 16-të ndërhyrja ushtarake e Turqisë në Siri...
Read More