Vajza e Michael Schumacher ka një mesazh të madh për të gjithë

Vajza e kampionit të “Formula 1”, Michael Schumacher, ka publikuar një mesazh frymëzues për babain e saj.

7-1

Picture 1 of 7

Gina-Maria 20 vjeçe, ka shkruar në rrjetet sociale: “Ka vetëm një lumturi në këtë jetë, të duash dhe të të duan”.

Këtë mesazh ajo e shoqëroi me një pamje të qetë nga një liqen.

Pas këtij postimi të saj, të shumta kanë qenë komentet e bëra në favor të Schumacher nga fansat e tij, duke i uruar shërim të shpejtë.

Kampioni i botës në “Formula 1” ra në koma në Dhjetor 2013 dhe qëndroi gjashtë muaj në këtë gjendje. Aktualisht ai ka dalë nga koma, por ende nuk mund të lëvizë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Mos i hidhni kurrë lëkurat e mandarinës, ja ç’mund të bëni me to

Lëkura e mandarinës mund të përdoret për pastrimin e njollave të ndryshme,...
Read More