Vajza e Stines, Estia, feston 1 mujorin

Stine është bërë baba vetëm një muaj më parë, i një vajze të quajtur Estia. Në ditëlindjen e parë e ëma vajzës e uron gjithçkanë e saj.
“Sot gjithçkaja ime Estia ime e bukur bën një muajshe. Mami e uron të bëhet edhe 100 vjeçe. Të ketë shëndet e jetë të gjatë e të lumtur pranë familjes. O Zot flm për këtë Dhuratë kaq të çmuar. Zoti të Bekoftë bija ime”, ka shkruar Graciela për të bijën. Ajo ka zgjedhur të postojë edhe një foto të vogëlushes, e i cila ende nuk e zbulon portretin.
Gëzuar ditëlindjen Estia!

stine-vajza-1

Shkruar Nga
More from Revista User

Femrat e mençura e praktikojnë këtë: Atuja kryesore për mbajtjen e mashkullit në dorë

Plotësojani të gjitha dëshirat, kujdesuni për të dhe ai do t’ju dashurojë,...
Read More