“Vajza më e bukur në botë” është rritur

Në moshën 6-vjeçare, një imazh i saj u përhap me shpejtësi dhe ajo u pagëzua si “vajza më e bukur në botë”.

Thylane Blondeau 1

Picture 1 of 7

Por, që prej asaj kohe kanë kaluar 10 vite tashmë dhe Thylane Blondeau është rritur. 16-vjeçarja po shijon sukseset e njëpasnjëshme në botën e modelingut dhe në Kaliforni u fotografua duke shëtitur mbi një biçikletë.

Francezja shihet si një ndër modelet më premtuese për vitet në vazhdim dhe jo më kot ajo vazhdon të ruajë atë bukurinë me të cilën u bë e famshme.

Shkruar Nga
More from Revista User

Çelësi i suksesit të aktores më të dashur: Mënyrë e thjeshtë për dukje rinore!

Dukjen e vet rinore gjatë karrierës shumëvjeçare bukuroshja Julia e mban me...
Read More