Vajzat çmenden pas aktorit turk, shikoni çfarë shkruan ai për Shqipërinë

Është ndër meshkujt më të bukur në Turqi dhe femrat padyshim që çmenden pas tij. Mes femrave që çmenden pas tij ka edhe shqiptare, sigurisht. Aktori turk Mustafa Mert Koç duket se sa ka shtuar shumë fanse shqiptare, për shkak të fotove që poston në “Instagram”.

Mustafa Mert Koç 1

Picture 1 of 2

Pikërisht në “Instagram” ai ka postuar fotografi me Shqipërinë dhe flamurin shqiptar. Është e njohur dashuria e turqve për Shqipërinë dhe shqiptarët dhe sa duket edhe Mert Koç i dashuron së tepërmi shqiptarët dhe atdheun tonë.

Shkruar Nga
More from Revista User

U konfliktuan me mjete prerëse pranë zyrës elektorale, tre në pranga

Tre persona kanë përfunduar në prangat e policisë, pas një sherri përpara...
Read More